Wraz z pożywieniem nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wielu substancji. Inne z kolei, które znajdujemy w produktach spożywczych są w takiej ilości, iż nie ma możliwości pokrycia w całości dziennego zapotrzebowania. Stawiamy zatem na suplementację.

Najtrudniejszy wybór mają kobiety w ciąży oraz świeżo upieczone mamy. Witaminy dla kobiet karmiących są bardzo ważne, ale nie można przesadzić w żadną stronę. Niedobór, ale i nadmiar są groźne dla zdrowia mamy oraz jej dziecka.

Odwiedź stronę i dowiedz się więcej www.mumomega.pl

 

                Suplementacja winna być indywidualnie dopasowana do każdej mamy. Witaminy dla karmiących to zupełnie inne dawki, aniżeli te, jakie przyjmują kobiety będące w ciąży czy też ciążę dopiero planujące. Należy zatem poradzić się lekarza lub dietetyka. Tym bardziej, że liczba suplementów i preparatów różnego rodzaju jest tak dużą, iż każdemu z nas trudno wybrać dobry jakościowo preparat. A tym bardziej przyszłym i aktualnym mamom, które muszą zadbać już nie tylko o swoje zdrowie, ale i nowego członka rodziny o zupełnie innych potrzebach.

Witaminy dla karmiących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *